Zespół muzyczny na wesele - NEW RITMO

Przeszukujesz Internet w celu znalezienia zespołu weselnego, który sprawi, że najważniejsza impreza w Twoim życiu będzie obfitowała w niezapomniane momenty? Mamy dla Ciebie wyjątkową propozycję – wręcz nie do odrzucenia!

Jako zespół muzyczny w ciągu ponad 15 lat działalności mieliśmy okazję bawić Gości w wielu miastach w Polsce, w tym między innymi w Augustowie, Białymstoku, Grajewie, Ostródzie, Ostrołęce, Suwałkach, Warszawie, Wyszkowie czy Zambrowie.


Czytaj dalej poniżej

Swoją działalność koncentrujemy przede wszystkim na terenie wschodniej Polski, w tym również w obrębie województwa mazowieckiego, jednakże jesteśmy otwarci na poprowadzenie różnego rodzaju uroczystości na terenie całego kraju. Bankiety, studniówki, festyny, pikniki plenerowe, integracje firmowe – jesteśmy po to, aby Wasze szczęśliwe chwile obfitowały w jeszcze większą radość!

Jako zespół weselny wypracowaliśmy sobie renomę dzięki profesjonalnemu podejściu do każdego zlecenia. Muzyka to nasza największa pasja. Robimy wszystko, aby wywołać uśmiech na twarzach Gości, zabawiając ich do białego rana. Jeśli szukasz zespołu na wesele, które organizujesz w okolicach Białegostoku, Ełku, Olsztyna, Ostrołęki, Siedlec, Suwałk, Warszawy, Łomży lub innych miejscowości na terenie m.in. województwa mazowieckiego i podlaskiego, zapraszamy do zapoznania się z naszymi utworami 3092411340. Stawiamy na prawdziwe instrumenty, które mają nieporównywalnie lepsze brzmienie do elektronicznych odpowiedników. Aranżacje oparte na akordeonie, gitarze, organach oraz saksofonie sprawiają, że parkiet zawsze jest pełen osób oddanych szampańskiej zabawie. Gwarantujemy szeroki repertuar – obejmujący zarówno polskie klasyki, jak i zagraniczne hity z różnych dekad. Lubicie biesiady lub disco-polo? Zagramy dla Ciebie wszystko to, na co masz ochotę. Zadbamy także o profesjonalne nagłośnienie i atrakcje związane z oświetleniem.

Zespół muzyczny NewRitmo - najlepszy zespół na wesele!