Widok na morze

Profesjonalna pomoc psychologiczna i psychoterapeutyczna

Komu pomagam

Pracuję z osobami dorosłymi doświadczającymi różnego rodzaju trudności, szczególnie:

  • problemy w relacjach
  • niska samoocena, brak wiary w siebie
  • kryzysy życiowe
  • lęk, napięcie i zamartwianie się
  • przeżywanie konfliktów wewnętrznych
  • trudności w radzeniu sobie z doświadczanymi emocjami
  • chęć lepszego poznania i zrozumienia siebie

Wykonaj pierwszy krok i umów się na spotkanie!

Jak pomagam

Zależy mi na zapewnieniu bezpiecznego i poufnego środowiska, w którym wraz ze mną możesz przyjrzeć się temu co Cię niepokoi, bez obawy przed krytyką i osądem. W mojej pracy staram się stworzyć warunki do bardziej pełnego doświadczania i poznawania siebie, które przyczynia się do lepszego zrozumienia przeżywanych trudności oraz pozwala odnaleźć sposoby radzenia sobie z nimi.

Wierzę w to, że każdy człowiek ma w sobie naturalny potencjał i energię do rozwoju. Cenię indywidualność i złożoność każdej osoby, dlatego dopasowuję mój sposób pracy do Twoich potrzeb.

Etyka

W swojej pracy kieruję się zasadami Kodeksu Etyki Zawodu Psychologa i Psychoterapeuty.

Poufność

Jako psychologa i psychoterapeutę obowiązuje mnie tajemnica zawodowa. Zarówno treść sesji jak i sam fakt uczestnictwa w procesie psychoterapeutycznym są chronione ścisłą tajemnicą.

Superwizja

Swoją pracę poddaję superwizji czyli konsultacji przebiegu terapii z doświadczonym i odpowiednio do tego przygotowanym psychoterapeutą superwizorem. Jej celem jest zapewnienie wysokiej jakości usług oraz bezpieczeństwa klienta.

Rozwój

Stale podnoszę kwalifikacje poprzez udział w specjalistycznych szkoleniach.

“Osoba to płynny proces, nie stały i statyczny byt; płynąca rzeka zmian, nie blok z solidnego materiału; stale zmieniająca się konstelacja możliwości, a nie ustalona ilości cech.”

Carl Rogers

O mnie

Ukończyłam studia magisterskie na kierunku psychologia, ze specjalnością kliniczną, w Szkole Wyższej Psychologii Społecznej oraz Studium Pedagogiczne na Uniwersytecie SWPS. Jestem psychologiem i psychoterapeutą w trakcie szkolenia w rekomendowanej przez Polskie Towarzystwo Psychologiczne Szkole Psychoterapii Ośrodka Pomocy i Edukacji Psychologicznej INTRA. Doświadczenie zawodowe zdobywałam między innymi w Środowiskowym Domu Samopomocy dla Osób z Zaburzeniami Psychicznymi, placówkach opiekuńczo-wychowawczych (Ośrodek Wspomagania Rodziny, Dom Dziecka) oraz Stowarzyszeniu Otwarte Drzwi, gdzie zajmuję się pomocą psychologiczną dla osób z niepełnosprawnościami. W ramach prywatnej praktyki prowadzę konsultacje psychologiczne i psychoterapię dorosłych. Pracuję głównie w nurcie humanistycznym, korzystając również z innych podejść psychoterapeutycznych.

Cennik

Konsultacja psychologiczna
130zł – 50min
Psychoterapia indywidualna
130zł – 50min

Konsultacja psychologiczna może, ale nie musi stanowić wstępu do psychoterapii.

Może to być jednorazowe spotkanie, które pomaga w uporządkowaniu emocji, spojrzeniu na problem z innej perspektywy oraz zastanowieniu się nad możliwościami poradzenia sobie z nim.

Jako wstęp do psychoterapii 1-3 spotkania konsultacyjne dają nam możliwość wzajemnego poznania się, określenia problemowych obszarów i celów jakie chcesz osiągnąć. Pozwalają na wyjaśnienie wszelkich wątpliwości i podjęcie decyzji co do dalszej współpracy.

Psychoterapia indywidualna to regularne, cotygodniowe spotkania podczas których, w atmosferze zaufania i wzajemnego szacunku, wspólnie przyglądamy się Twoim problemom i pracujemy nad poprawą Twojego funkcjonowania.

Jeśli chcesz umówić się na spotkanie lub masz jakieś pytania, zadzwoń lub wyślij mi wiadomość przez formularz kontaktowy.

Kontakt

Gabinet Psychoterapii Agnieszka Szczepańska

E-mail:

Tel: 536 363 342

Lokalizacje

Wtorki

Psychocentrum, Nowolipki 14/20, Warszawa

Środy

Centrum KALM, Łowicka 19/10, Warszawa

Formularz kontaktowy

Wiadomość została wysłana poprawnie

Wysłanie wiadomości nie powiodło się, spróbuj ponownie później.